„Pennyworth” z nowym zwiastunem

Kim byłby Batman bez swojego kamerdynera? Oto pytanie, które mogli sobie zadać niektórzy z was. Alfred był zawsze, kiedy Bruce go potrzebował, nie tylko w roli pracownika, ale przyjaciela, powiernika i pomocnika. Wreszcie doceniono tego bohatera i postanowiono nakręcić o nim serial.

Mamy tylko nadzieję, że nie zostanie skasowany po pierwszy odcinku, tak jak to się stało z inną produkcją DC Comics.

W rolę Alfreda wciela się Jack Bannon, w serialu pojawią się również: Ben Aldridge jako Thomas Wayne, Ryan Fletcher jako Dave Boy, Hainsley Lloyd Bennett jako Bazza, Paloma Faith jako Bet Sykes, Jason Flemyng jako Lord Harwood i Polly Walker jako Peggy Sykes.

Akcja produkcji dzieje się przed czasami, kiedy Bruce Wayne przywdział czarny strój i zaczął ścigać złoczyńców w Gotham. Alfred dopiero zaczyna swoją kamerdynerską przygodę, jeszcze nie wie, że służba u rodziny Wayne’ów zmieni jego życie.

Serial będzie sobie liczył dziesięć odcinków, a jego premiera 28 lipca.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu