Paramount Studio przedstawia swoją platformę streamingową

Pojawiły się pierwsze zwiastuny promujące Paramount + . Wideo przedstawia między innymi postaci ze Star Trek, Spocka i Kapitana Pike’a, a także animowane postacie Dorę oraz Beavis’a i Butthead’a, rozpoczynających swoją podróż w kierunku Paramount Mountain. 

Paramount + będzie zawierać oryginalne treści, a także programy z CBS i innych sieci telewizyjnych, takich jak MTV, Comedy Central, BET, Paramount Network i Nickelodeon. Showtime, siostrzana usługa transmisji strumieniowej od CBS All Access, będzie nadal działać niezależnie od Paramount +. Niektóre produkcje sygnowane marką Showtime będą objęte nową usługą, a pewna forma sprzedaży wiązanej będzie prawdopodobnie w przyszłości.

Ponadto firma ujawniła również nowy zestaw oryginalnych serii, które są obecnie opracowywane w ramach Paramount+. Obejmuje to: nowy serial szpiegowski zatytułowany Lioness, który pochodzi od twórcy Yellowstone Taylora Sheridana, miniserial zatytułowany The Offer, który koncentruje się na kręceniu kultowego dramatu kryminalnego The Godfather; oraz odrodzenie serii iCarly.

Premiera platformy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie planowana jest na 4 marca.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu