Organizatorzy PolandRock 2020 odwołują eliminacje do festiwalu

0
Koronawirus zbiera kolejne żniwa w aspekcie organizacji imprez masowych. Tym razem odwołano wszystkie konkursy eliminacyjne do PolandRock Festival 2020.

Niedawno istotna dla fanów esportu impreza Intel Extreme Masters 2020 została zamknięta dla publiczności. To był wyraźny sygnał dla wielu organizatorów, aby zastanowić się nad przygotowaniem innych imprez masowych. Dlatego kolejnym wydarzeniem, który obejrzymy jedynie za pośrednictwem Internetu będą Eliminacje do PolandRock Festival 2020. Koncerty będą miały miejsce 24 maja, 13 czerwca i 28 czerwca

Jak informuje w komunikacie prasowym, rzecznik WOŚP – Krzysztof Dobies:

 Na pewno w tym roku będzie nam trudniej dokonać wyboru, bo niezwykle ważną i także ocenianą przez nas cechą artysty jest umiejętność interakcji z publicznością i sceniczna charyzma. Ale obecna sytuacja jest także testem na artystyczną dojrzałość muzyków. Chcemy się z nimi spotkać, wysłuchać ich wykonań i wybrać tych, których zobaczymy w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. Szanse będą równe dla wszystkich, bowiem decyzja o zmianie formuły dotyczy wszystkich koncertów. A publiczność będzie z nami, choć tym razem wirtualnie.

To stawia pod znakiem zapytania tegoroczny festiwal, na którym zjawią się m.in. Jinjer i Pidżama Porno. Jednak kierownik ds. bezpieczeństwa, Radosław Mysiek zapewnia, iż:

– Przygotowania do Festiwalu toczą się swoim trybem i na dziś nie widzimy ryzyka, by miał się on nie odbyć. Choć oczywiście na bieżąco monitorujemy sytuację. 26. Pol’and’Rock Festival zaplanowany jest na dni 30 lipca-1 sierpnia, mamy więc jeszcze bardzo dużo czasu. Festiwal odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą i po raz kolejny będzie gigantyczną, ale przede wszystkim bezpieczną imprezą, na którą zapraszamy miłośników muzyki z Polski i z całego świata

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.