”Once Upon a Snowman” – bałwan Olaf w poszukiwaniu własnej tożsamości

Walt Disney Animation Studios wydało oficjalny zwiastun swojego najnowszego, krótkometrażowego filmu animowanego, przedstawiającego sympatycznego bałwana Olafa, znanego z serii Kraina Lodu, którego dotknął właśnie kryzys tożsamości. Tytuł ten transmitowany będzie w piątek – 23 października, wyłącznie na kanale Disney+. 

Fabuła Once Upon a Snowman wypełnić ma lukę pomiędzy chwilą stworzenia bałwana przez Elsę do momentu spotkania go w lesie przez Annę i Kristoffa. Będziemy śledzić pierwsze kroki Olafa po jego ożywieniu, kiedy to poszukuje swojej tożsamości w zaśnieżonych górach pod Arendelle.

Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem duet – Jennifer Lee i Chris Buck, a producentem został Peter Del Vecho. Głosu Olafowi ponownie udzielił Josh Gad. Za reżyserię animacji odpowiadają Trent Correy i Dan Abraham.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu