„Old” – pierwsza zajawka nowego thrillera od M. Night Shyamalana

Nominowany do Oscara reżyser M. Night Shyamalan udostępnił na Twitterze krótki fragment zwiastunu z najnowszego thrillera Universal Pictures zatytułowanego Old. Jak podaje portal Deadline, oficjalny zwiastun zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę podczas Super Bowl

Old będzie oparty na uznanej powieści graficznej Pierre’a Oscara Levy’ego i Frederika Peetersa o tytule Sandcastle. Cała historia skupia się na grupie ludzi, którzy nie są w stanie uciec z tajemniczej, odosobnionej plaży, przez mroczną i niebezpieczną siłę związaną z czasem. Oryginał – Sandcastle opisywany jest jako horror egzystencjalny o nieuchronności śmierci.

W filmie zobaczymy nazwiska takie jak:  Gael Garcia Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff. Premiera planowana jest na 23 lipca 2021 roku. .

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu