Olaf otrzyma swoją własną produkcję

Któż z was nie pokochał białego bałwanka, przyjaciela księżniczek z produkcji Disneya Kraina lodu? Ten uroczy bohater sypał żartami, wygłaszał swoje mądrości i był niezwykle ciekawy świata. Do tego uwielbiał wygrzewać się w promieniach słońca. A teraz dostanie swoje własne show!

Tytuł nowej produkcji Disneya, którą będzie można obejrzeć na platformie firmy, czyli Disney+, brzmi Once Upon A Snowman. Na dodatek na sam obraz nie trzeba będzie długo czekać, bo jego premiera została zaplanowana na październik tego roku (dokładnie na 23 października).

O czym będzie opowieść Disneya? O pierwszych krokach Olafa w świecie żywych. Bałwanek będzie poszukiwał swojego miejsca w świecie, odkrywał jego blaski oraz cienie i próbował się dostosować. Głosu postaci znowu użyczy Josh Gad. Reżyserią zajęli się natomiast Trent Correy oraz Dan Abraham.

Jak mówi Correy:

Ten pomysł zaczął się kształtować, kiedy pracowałem przy pierwszej części Krainy lodu. Dan Abraham i ja jesteśmy niezwykle wdzięczni i podekscytowani możliwością wyreżyserowania tej krótkometrażówki, przy współpracy z naszymi kolegami z Walt Disney Animation Studios.

Źródłohypable.com
Poprzedni artykułTo lubimy! — sierpień
Następny artykułPowstał „Borat 2”?
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu