Ogłoszono obsadę serialu „Koszmar minionego lata”

W październiku pisaliśmy, że powstanie serial na podstawie jednego z klasyków kina grozy. Chodzi o tytuł Koszmar minionego lata, film, który doczekał się nawet kontynuacji pod tytułem Koszmar następnego lata. Nie było za wiele wiadomo o obrazie, podano jedynie, że za scenariusz będzie odpowiadała Sara Goodman. Teraz jednak ogłoszono obsadę tytułu. 

Film z 1997 roku opowiadał o grupce przyjaciół, która podczas jeden z wypraw potrąca na drodze nieznajomego. Zamiast udzielić mu pomocy, zapominają o całym fakcie i obiecują sobie, że nikomu nie wspomną o tym, co się wydarzyło. Niektórych gryzie sumienie, inni przeszli nad wydarzeniem do porządku dziennego. Karma jest jednak nieprzewidywalna i bardzo szybko czwórka bohaterów musi odpokutować za grzech.

Jeśli chodzi o nową obsadę serialu Koszmar minionego lata, podano nazwiska aktorek i aktorów, którzy pojawią się w produkcji, nie ogłoszono jednak jeszcze, kogo zagrają. Główna rola ma przypaść Madison Iseman (znanej chociażby z serii obrazów Jumanji). W serialu pojawią się również: Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck, Brooke Bloom oraz Bill Heck.

Co sądzicie o wyborze?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu