Oficjalny zwiastun ,,Plemion Europy”

Netflix opublikował oficjalny zwiastun serialu Plemiona Europy. W rolach głównych między innymi Emilio Sakraya

Premiera niemieckiego serialu oryginalnego Plemiona Europy już 19 lutego na Netflix. Showrunner i twórca serialu Philip Koch: “Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu”. 

W rolach głównych występują: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Robert Finster i Ana Ularu. Zachwycająca wizualnie przygoda sci-fantasy została wyprodukowana przez producentów Dark, Quirina Berga i Maxa Wiedemanna, a także Maximiliana Vettera z W&B Television.

Plemionach Europy przygody trójki rodzeństwa rozpoczynają się w futurystycznej Europie, która została dotknięta przez tajemniczą katastrofę. „W grudniu 2029 roku technologia nagle zaczęła wariować. Bam! Zgasły światła i nastała ciemność. To było ten moment. Nastało średniowiecze” (Mojżesz, wybawca i samotnik, grany przez Olivera Masucciego). 45 lat później, Europa jest podzielona na mikropaństwa, a ludzie żyją w plemionach. „Teraz Plemiona rządzą naszym kontynentem, Europą” (Varvara z plemienia Wron, grana przez Melikę Foroutan).

W centrum wydarzeń znajduje się trójka rodzeństwa Liv, Kiano i Elja z pokojowego plemienia Źródlan, którzy zostają rozdzieleni podczas ataku. Liv grana przez Henriette Confurius: „Myśleliśmy, że będziemy mogli żyć w pokoju na zawsze. Ale myliliśmy się. Moja rodzina gdzieś tam jest. Zrobiłabym wszystko, by ją odzyskać”. Pozostawieni sami sobie, walczą o przetrwanie i ponowne zjednoczenie rodziny: „Bez względu na wszystko, zawsze będziemy trzymać się razem!” (Kiano, grany przez Emilio Sakraya).

Trójka rodzeństwa, trzy miejsca przeznaczenia i ich wspólna nadzieja na życie razem w pokoju: „Do Europy zbliża się wielkie zagrożenie. Musimy je powstrzymać!” (Elja, grany przez Davida Ali Rasheda). Bohaterowie przezwyciężają swoje lęki, wykazują się odwagą i ostatecznie akceptują, że „czasami trzeba zdobyć się na szokujący czyn, aby skierować historię na właściwe tory”. (David Voss ze Szkarłatnej Republiki, grany przez Roberta Finstera).

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu