Oficjalny zwiastun „All My Life”

Universal Pictures opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego dramatu Marca Meyersa All My Life, w którym występować będzie Jessica Rothe oraz Harry Shum Junior. Wcielają się oni w rolę pary, która będzie musiała się zmierzyć z trudną próbą ich miłości.

Nie podano wciąż daty premiery w USA, jednak do kin w Wielkiej Brytanii produkcja ma trafić 23 października.

Fabuła oparta na prawdziwej historii Solomona Chau i Jennifer Carter koncentruje się na historii miłosnej pary, której plany plany ślubne, oraz wspólnej przyszłości zostają zniweczone, gdy u mężczyzny zdiagnozowano raka wątroby. Za reżyserię filmu na podstawie scenariusza napisanego przez Todda Rosenberga jest Marc Meyers.

W All My Life występują Jessica Rothe (Happy Death Day), Harry Shum Jr. (Glee, Crazy Rich Asians), Ever Carradine (The Handmaid’s Tale), Keala Settle (The Greatest Showman), Josh Brener (Silicon Valley) i Chrissie Fit.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu