Odzyskaj kontrolę! Premiera długo oczekiwanej gry „Control”

0
Entuzjastycznie przyjęta na Gamescom 2019 i ciesząca się pozytywnymi recenzjami gra Control debiutuje dziś na rynku. Gra akcji z elementami mocy nadprzyrodzonych, jest dostępna w wersji fizycznej na platformy PS4 i Xbox One, nakładem CDP.

Control to osadzona w realiach science-fiction 3-osobowa gra akcji od studia Remedy Entertainment, odpowiedzialnego za takie tytuły jak Max Payne czy Alan Wake, oraz od światowego wydawcy 505 Games. Gra łączy charakterystyczną dla Remedy mechanikę strzelania z wachlarzem dostępnych zdolności nadprzyrodzonych. Fabuła została osadzona w wyjątkowym i nieustannie zmieniającym się świecie, w którym to co znane, miesza się z osobliwymi, niewyjaśnionymi wydarzeniami

Control zwiastun premierowy

Opanowanie kombinacji nadprzyrodzonych zdolności i modyfikowalnego ekwipunku do walki z inwazją sił nie z tego świata, w nieprzewidywalnym interaktywnym otoczeniu, to znak rozpoznawczy nowego tytułu i klucz do rozwikłania tajemniczej inwazji, z którą gracz styka się na samym początku rozgrywki.

Control to najbardziej ambitna gra naszego studia. Już na początku powiedzieliśmy sobie, że na nowo zdefiniujemy pojęcie gry Remedy, i zapewnimy naszym fanom rozgrywkę jeszcze bardziej skoncentrowaną na graczu, nie zapominając przy tym, że jesteśmy znani z tworzenia intrygujących światów. Wszystkich nas rozpiera duma z powodu tego, co przekazujemy dzisiaj w ręce graczy, i z zapałem zabieramy się do pracy nad rozwijaniem gry po premierze.

– powiedział Mikael Kasurinen, reżyser gry z Remedy Entertainment.

Główne cechy gry
  • ELASTYCZNY SYSTEM WALK Z UŻYCIEM NADPRZYRODZONYCH MOCY. Zdefiniuj swój styl gry poprzez kombinację nadprzyrodzonych mocy, ulepszeń i modyfikacji wyposażenia.
  • CAŁY ŚWIAT W JEDNEJ LOKACJI. Odkrywaj różnorodne obszary i zmienną architekturę skomplikowanego i nieprzewidywalnego świata umiejscowionego w rozległym nowojorskim budynku.
  • INTERAKTYWNE OTOCZENIE. Ujarzmij postępującą destrukcję otoczenia i wykorzystaj zmienne warunki podczas ekscytujących walk, a także opanuj złożone rytuały, dzięki którym odmienisz swoje otoczenie.
  • RZECZYWISTOŚĆ SPOTYKA NIEWYJAŚNIONE. Zanurz się w mroczny, brutalny świat, w którym rzeczywistość została skażona przez nadprzyrodzone siły.
  • ULEPSZONA WARTOŚĆ PRODUKCJI. Oprócz najwyższej jakości grafiki i wrażeń z gry podstawą jest tu intrygująca historia rozgrywająca się w tajemniczym i niepowtarzalnym świecie.

Gra Control z polskimi napisami jest dostępna od 27 sierpnia na konsole Playstation 4 oraz Xbox One w dobrych sklepach z grami, m.in. Media Expert, MediaMarkt, Empik i RTV Euro AGD.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.