Odkryj prawdziwą przygodę RPG w nieznanym świecie „GreedFall”

0
Tajemnicza wyspa czeka na swoich odkrywców! Już 10 września 2019 r. na rynku pojawi się GreedFall – przygodowa gra RPG osadzona w alternatywnej epoce największych odkryć geograficznych, która zabierze graczy w podróż na niezbadaną wyspę Teer Fradee. Dziś twórcy opublikowali materiał wideo, który opowiada o najważniejszych elementach RPG dostępnych w GreedFall.

Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Na wyspie czekają sekrety, skarby i przygody do odkrycia. Gra od samego początku oferuje graczowi nadanie swojej postaci unikalnego charakteru. Można wybierać spośród wielu opcji wyglądu, umiejętności, atrybutów i talentów. W miarę rozwoju przygody bohater będzie nabywał nowe umiejętności, a także pozna nowych bohaterów, którzy będą mogli towarzyszyć graczowi podczas odkrywania tajemniczej wyspy.

Twórcy przygotowali materiał prezentujący najważniejsze elementy gry RPG zawarte w nadchodzącym tytule:

https://www.youtube.com/watch?v=YRuil2yqhXU&feature=youtu.be&mc_cid=744d68e6c8&mc_eid=8718217ccb

Charakter gry Greedfall opiera się na wolności wyborów, przed jakimi staną gracze. Podejmowane decyzje pomogą budować przyjaźnie, łamać raz zawarte sojusze, rozbudzać konflikty i kształtować przyszłość całej wyspy.

Style walki są zróżnicowane, a na ostateczny wynik wpłynie nie tylko jakość dobranego ekwipunku, ale też umiejętności taktyczne i niszczycielskie zaklęcia. Gracz otrzyma do dyspozycji także mnóstwo pułapek, bomb, trucizn, pistoletów i strzelb. Przydatnym elementem jest też opcja taktycznej pauzy, która daje czas na wybór odpowiedniej czynności, zaklęcia, techniki lub eliksiru podczas szczególnie intensywnych walk.

Grę w wersji fizycznej na platformy Playstation 4 i Xbox One nakładem CDP będzie można nabyć w dobrych sklepach z grami. Szczegóły dotyczące przedsprzedaży wkrótce.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.