Odette Annable wystąpi w nowym serialu The CW

Odette Annable odegrała znaczącą rolę w jednym z sezonów serialu stacji The CW – Supergirl. Widzowie polubili postać, w jaką się wcieliła, Samanthę Arias, a teraz będą mieli okazję obejrzeć aktorkę w innej produkcji. Wystąpi u boku znanego z Supernatural Jared Padaleckiego.

Jeśli bacznie śledzicie losy serialowego Sama, wiecie, co czeka aktora po Nie z tego świata. Rola w nowej produkcji The CW pod tytułem Walker. Nowy Strażnik Teksasu nadciąga. W obrazie pojawi się Odette. Aktorka zagra barmankę w knajpie Side Step, Geri. Bohaterka to przyjaciółka protagonisty serialu, Walkera, i jego zmarłej żony, Emily (w tej roli prawdziwa żona Jareda – Genevieve Padalecki), jednak nie widziała się z nim od pogrzebu ukochanej strażnika.

Walker opowiada historię Cordella Walkera, który powraca do miasteczka, w jakim się wychował, po tym, jak przez dwa lata żył pod przykrywką. Musi zając się synem i córką, poukładać sprawy z rodzicami oraz przystosować do nowych warunków panujących w mieście. Do tego dochodzi sprawa śmierci jego żony.

W serialu występują: Jared Padalecki, Odette Annable, Kale Culley, Violet Brinson, Keegan Allen, Molly Hagen, Mitch Pileggi, Coby Bell, Lindsey Morgan. Premiera pierwszego odcinka 21 stycznia 2021 roku.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu