Nowy zwiastun serialu „Zaginiony symbol” na podstawie powieści

Zaginiony symbol, opublikowana w 2009 roku powieść bestsellerowego pisarza Dana Browna, już niebawem doczeka się serialowej adaptacji. W sieci opublikowano drugi zwiastun produkcji.

Akcja Zaginionego symbolu rozgrywa się w Waszyngtonie i skupia się na poszukiwaniu wyjątkowego artefaktu. Robert Langdon ma na to tylko kilka godzin, a po jego piętach depczą tajemniczy zabójca oraz CIA.

W roli Roberta Langdona zobaczymy Ashleya Zukermana (Sukcesja, Ulica strachu), któremu towarzyszyć będą, m.in.: Valorie Curry (Kleszcz, Blair Witch), Eddie Izzard (Walkiria, Ocean’s Twelve) czy Beau Knapp (Do utraty sił, Seven Seconds).

Premiera serialu już 16 połowie września na platformie PeacockTV. Nie wiadomo, czy produkcja będzie dostępna na jakiejś platformie streamingowej lub emitowana w telewizji w Polsce. Planujecie obejrzeć, jeśli będzie taka możliwość?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu