Nowy zwiastun „Falling” – reżyserskiego debiutu Viggo Mortensena

Quiver Distribution opublikowało nowy, oficjalny zwiastun filmu Falling, który będzie reżyserskim debiutem znanego z Władcy pierścieni czy Green book aktora – Viggo Mortensena.

Historia opowiada losy Johna, homoseksualisty żyjącego ze swoim partnerem, Ericiem, oraz ich córką, Monicą. Rodzina mieszka w Kalifornii – z dala od tradycyjnego, wiejskiego życia. Ojciec Johna, Willis, żyje samotnie na odizolowanej farmie, na której dorastał główny bohater. Niestety demencja zaczyna postępować, a mężczyźnie coraz trudniej zajmować się terenem.

John postanawia wziąć na razie ojca do siebie, w międzyczasie szukając z siostrą nowego lokum dla rodziciela, blisko nich. Niestety dobre intencje na nic się zdają, gdy Willis odmawia zmiany trybu życia.

Mortensen nie tylko zajął się reżyserią, ale także napisał scenariusz. Film miał swoją premierę w tym roku, podczas Festiwalu Filmów w Sundance, natomiast Quiver Distribution planuje wypuścić produkcję do kin i na VOD w Ameryce Północnej 5 lutego 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu