Nowy „John Wick” opóźniony

0
Film z Keanu Reevesem to produkcja, która zyskała sporą publikę. A wszystko zaczęło się od psa i samochodu, później poszło z górki. Film doczekał się trzech odsłon, a czwarta jest w przygotowaniu. Niestety ze względu na obecną sytuację premiera nowego rozdziału przygód Johna została przesunięta.

Na kiedy? Na 27 maja 2022 roku. Biorąc pod uwagę, że wcześniej premiera miała się odbyć 21 maja 2021, mamy przesunięcie o cały rok. Dla niektórych to tylko rok, dla innych aż rok.

Data 21 maja 2021 została zarezerwowana dla innego tytułu – obrazu Spiral: From the Book of Saw, który jest rebootem Piły. Ten film miał mieć premierę na dniach.

Damon Wolf z Lionsgate oświadczył:

Gdy publiczność z całego świata zacznie wracać do kin, większość będzie chciała otrzymać to coś specjalnego, co może zaoferować tylko tradycyjne doświadczenie kinowe. Lionsgate jest zachwycony, że może zaprezentować tak szeroką gamę filmów. Od znakomitej marki IP po unikalne historie, przerażającą przeróbkę i jakąś naprawdę histeryczną komedię – dołączamy do naszych partnerów przy witaniu miłośników kina w ich ulubionych teatrach, oferując coś specjalnego dla każdego.