Nowy Grindewald znaleziony?

Mads Mikkelsen jest obecnie na wczesnym etapie rozmów, aby dołączyć do obsady Fantastyczne Zwierzęta 3 jako nowy Gellert Grindelwald. 

Aktor znany między innymi z serialowej roli Hanibala Lectera zastąpiłby wcielającego się w Grindewalda w dwóch poprzednich filmach Johnnego Deepa, który to w piątek ogłosił, iż na prośbę studia rezygnuje ze swojego udziału w projekcie. Jego odejście z obsady związane jest z niekorzystnym dla niego wyrokiem, jaki zapadł w sprawie o zniesławienie aktora.

Prace nad trzecią odsłoną Fantastycznych Zwierząt już trwają, więc poszukiwania nowego odtwórcy znaczącej w tej historii postaci muszą dać szybki rezultat. Czy rozmowy z  Madsem Mikkelsenem je zakończą? Na to wygląda.

Pierwotnie planowano, że Fantastyczne Zwierzęta 3 trafią na duży ekran w listopadzie 2021 roku. Jednak studio zdecydowało się przesunąć datę premiery kolejnej części na 15 lipca 2022 roku.

Nowy Grindewald znaleziony?

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu