“Nowi Mutanci” – nowe zwiastuny horroru osadzonego w uniwersum X-Men!

0
Czas pozbyć się swoich demonów. Pojawiły się nowe zapowiedzi fantastycznonaukowego filmu grozy o superbohaterach produkcji 20th Century Studios i Marvel Entertainment. 

Jak podaje portal Coomingsoon.net  20th Century Studios we współpracy z Marvel Entertainment prezentują film Nowi Mutanci, który jest adaptacją serii komiksów o tej samej nazwie stworzonych przez Chrisa Claremonta i Boba McLeoda. 

Film opowiadać będzie o losach grupy młodych mutantów przetrzymywany w zamknięciu wbrew swojej woli w celu odkrycia ich własnych zdolności. Piątka bohaterów zostanie zmuszona do połączenia sił i przetestowania swojej przyjaźni w walce ze śmiertelnym zagrożeniem.

Zobaczcie nowe zapowiedzi:

W rolach głównych występują: Anya Taylor-Joy (Split), Maisie Williams (Gra o Tron), Charlie Heaton (Stranger Things), Henry Zaga (Trzynaście powodów). Za reżyserię odpowiada Josh Boone (Gwiazd naszych wina).

Mówi się, że będzie to produkcja inna niż wszystkie. Tym razem nie możemy liczyć na spektakularny film scince fiction jak w przypadku innych filmów z uniwersum X-Men. Oczekuje się, że będzie połączeniem stylu Stephena Kinga i Johna Hughesa. 

Premiera planowana jest na 3 kwietnia 2020 roku. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.