Nowi aktorzy w obsadzie „The Umbrella Academy”

0
Do obsady drugiego sezonu serialu od Netflixa dołączają kolejni aktorzy.

Netflix ogłosił trzy nowe nazwiska, które zobaczymy w nadchodzącej kontynuacji The Umbrella Academy. Będą to Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland.

Ritu Arya (znana z serialu Humans) zagra Lilę – kobietę-kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Yusuf Gatewood (znany z serialu Good Omens) wcieli się w postać Raymonda – urodzonego przywódcy, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić.

Marin Ireland (znana z Y: Ostatniego z mężczyzn) zagra Sissy – nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość.

W serialu znów zobaczymy także Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañedę, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera i Justina H. Min.

Zdjęcia do drugiego sezonu właśnie trwają.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.