Nowe wieści na temat nadciągającego crossovera Arrowverse

0
W sieci pojawiły się nowe informacje castingowe odnośnie zbliżającego się wydarzenia w świecie seriali The CW, jakim jest crossover Arrowverse. Do obsady dołączyli aktorzy ze znanych produkcji telewizyjnych.

Jak podaje serwis Entertainment Weekly, Ashley Scott (Birds of Prey) i Osric Chau (Supernatural) pojawią się w crossoverze seriali Arrowverse zatytułowanym Kryzys na Nieskończonych Ziemiach.

Ashley Scott, która w serialu telewizyjnych Birds of Prey wcieliła się w rolę Huntress powtórzy swoją kreację w wydarzeniu. Natomiast Chau zagra Ryana Choia, profesora fizyki z Ivy Town University, który dowiaduje się, że ma do odegrania kluczową rolę w Kryzysie. Bohater ma stać się nowym Atomem.

Ashley Scott i Osric Chau

Przypomnijmy, że niedawno do obsady crossovera dołączyli także Tom Welling i Erica Durance, czyli Clark Kent i Lois Lane z Tajemnic Smallville.

To jeszcze nie wszystko!

Brandon Routh, czyli serialowy Atom, zagra Supermana w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Aktor sportretuje wersję, którą fani znają z komiksu Przyjdź Królestwo, gdzie Superman jest starszy i mroczniejszy, a cała historia, znacznie bardziej brutalna. Zobaczcie zdjęcie promocyjne:

Routh już wcześniej wcielił się w Człowieka ze stali w filmie pełnometrażowym Superman: Powrót z 2006 roku. Teraz, w Arrowverse, będzie jednym z trzech Supermanów – w pozostałych wcielają się Tyler Hoechlin i Tom Welling.

Crossover zadebiutuje 8 grudnia tego roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.