Nowe gry na 35-lecie Super Mario Bros

Podczas specjalnego Directa Nintendo ogłosiło nowe/stare gry z Mario. Na Switchu ujrzymy m.in. takie gry jak: Super Mario 3D World z dodatkiem Bowser Fury, Super Mario 3D All-Stars czy Super Mario Bros 35.

Super Mario Bros 35 to gra sieciowa, która dostępna będzie od 1 października dla graczy posiadających abonament Nintendo Online. Rozgrywka polega na bieganiu po mapie dopóki nie zostanie jeden Mario z trzydziestu pięciu. Gra ma być do dyspozycji aż do 31 marca 2021 roku.

Super Mario 3D World zadebiutuje na Switchu już 12 lutego przyszłego roku, po obejrzanym zwiastunie wiemy, że to nic innego jak port z Wii U. Będzie tryb kooperacji oraz online multiplayer, a wraz z premierą pojawią się również nowe figurki Amiibo. Więcej szczegółów dotyczących gry poznamy w nadchodzących miesiącach.

Największą gratką zaś jest pakiet trzech, zoptymalizowanych gier na jednym nośniku czyli Super Mario 3D All-Stars – kultowe Mario Sunshine, Super Mario Galaxy oraz Super Mario 64. W grze znajdziemy także odtwarzacz muzyki, dzięki któremu włączymy utwory ze wszystkich trzech tytułów, a nawet będziemy z niego korzystać przy wyłączonym ekranie Nintendo Switcha. Premiera odbędzie się 18 września. Sytuacja jest tutaj zaskakująca, ponieważ gry będą dostępne w sprzedaży tylko do marca 2021 roku.

Ostatnim, bardzo interesującym pomysłem od Nintendo jest przeniesienie Mario Kart Live: Home Circuit do świata realnego. Będziemy mogli sterować samochodzikami z Mario lub Luigi z dołączoną do nich kamerką i widzieć podgląd na naszej kieszonsolce. Zestaw będzie już do nabycia 16 października za 99 dolarów.

Poniżej macie link do dzisiejszego Directa:

GrafikaYoutube
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu