Nowe części „Listów do M.” i animacji „One Piece” w Cinema City

Jeśli jedną z kinowych premier weekendu są Listy do M. 5, to możemy mieć pewność, że do końcówki roku i świąt już niedaleko. Piąta część niezwykle lubianej świątecznej serii na ekrany kin wchodzi 4 listopada. Tego dnia zadebiutuje także japońska animacja One Piece Film: Red, piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule. Kunszt animacji podziwiać będzie można w formatach IMAX oraz 4DX.

Listy do M. powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. Co w tej części zobaczą wielbiciele filmów z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant i Piotrem Adamczykiem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. W piątej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

One Piece Film: Red to japoński animowany film akcji fantasy w reżyserii Gorō Taniguchi. Jest to piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odę. Cinema City prezentować będzie ten tytuł także w formatach IMAX i 4DX.

Widzowie Cinema City zobaczą też premierowo Bros, amerykańską romantyczną komedię o perypetiach w związku dwóch mężczyzn.

Dla najmłodszych widzów do kin wchodzi animacja Nel i tajemnica kurokota. Doskonale zrealizowana francuska baśń o przyjaźni i wielkich przygodach dołączyła do Oferty Rodzinnej w Cinema City. Widzowie zobaczą opowieść o tym, jak Nel i jej gang ruszają z misją ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!

 Więcej informacji o repertuarze na www.cinema-city.pl

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu