Nowa wersja „Drogi bez powrotu” z trailerem

W 2003 roku na ekrany trafił film, w którym główną rolę zagrała Eliza Dushku. Grana przez nią bohaterka, Jessie, wraz z przyjaciółmi wybrała się w podróż po lesie. Niestety przygoda zamieniła się w walkę o życie. 

Horror z 2003, Droga bez powrotu, doczeka się nowej wersji. Właśnie pojawił się drugi trailer promujący reboot. Nowy film opowiada podobna historię. Znowu mamy paczkę znajomych, którzy chcą miło spędzić czas, zwiedząjąc lasy i wspinając się. I znowu sytuacja szybko się komplikuje, kiedy okazuje się, że ktoś poluje na bohaterów.

Jeśli znacie filmy gore, dokładnie wiecie, czego można się spodziewać po tej produkcji. Premiera obrazu, którego reżyserem jest Mike P. Nelson, odbędzie się 26 stycznia, później 26 lutego ma on trafić do serwisów VOD. 

Scenariusz napisał Alan B. McElroy. W filmie występują: Charlotte Vega, Matthew Modine, Damian Maffei, Bill Sag, Emma Dumont, Valerie Jane Parker, Chaney Morrow i David Hutchinson.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu