Nowa książka Veroniki Roth zostanie zekranizowana

0
Dzisiaj swoją premierę ma nowa książka Veroniki Roth. Autorkę możecie znać chociażby z jej serii o Niezgodnych, której zakończenie wzbudziło spore kontrowersje. Powstała również ekranizacja cyklu o przygodach Tris. Od dziś w sprzedaży, obecnie jeszcze nie w Polsce, jest jej nowa powieść – Chosen Ones.

Nie wiadomo jeszcze kiedy i czy w ogóle książka pojawi się u nas. Wcześniej wydawano wszystkie powieści autorki, więc jest spora szansa, że i ta ujrzy u nas światło dzienne.  Zanim to jednak nastąpi, mamy dla was pewną wieść.

Otóż już wiadomo, że Chosen Ones zosanie zekranizowana. Prawa nabył Erik Feig’s Picturestart. Tym razem jednak będziemy mieli do czynienia z powieścią dla dorosłych. Akcja będzie się rozgrywała w Chicago. Znacie komiksy albo serial The Umbrella Academy? Pomysł na fabułę opowieści Roth jest bardzo podobny. Mamy Słynną Piątkę, należy do niej Sloane Andrews – główna bohaterka historii. Cała piątka ma jakieś zdolności, kiedyś uratowała świat przez Tym Złym, teraz zaś musi sobie radzić z byciem dorosłymi.