Noah Centineo zagra Atom Smashera w nowym filmie DC

Fani Noah Centineo na pewno ucieszą się na wieść, że będą mogli zobaczyć aktora w kolejnej produkcji. Tym razem Centineo zagra nieco inną rolę – Atom Smashera.

Jak donosi portal Deadline, Centineo dołącza do obsady filmu Black Adam, w której jest już Dwayne Johnson, wcielający się w główną rolę.

Postać Centineo, znana także jako Albert Rothstein, to bohater z komiksów DC, potrafiący kontrolować swoją strukturę molekularną, dzięki czemu zmienia swój rozmiar, siłę oraz wytrzymałość. Atom Smasher walczył u boku Black Adama, wszystko wskazuje na to, że i w obrazie będzie on kompanem głównego bohatera.

Scenariusz do filmu Black Adam wyszedł spod pióra Adama Sztykiela, natomiast reżyserią zajmuje się Jaume Collet-Serra. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w Georgii na początku 2021 roku.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu