Niespodzianka dla fanów uniwersum „Warcrafta”

Rok 2020, który dla wielu z nas był najtrudniejszym z dotychczasowych, powoli dobiega końca. Nieśmiało zaczynamy snuć plany noworoczne i szukamy narzędzi, które pomogą nam lepiej zorganizować się podczas ich realizacji.

Niespodzianka dla fanów uniwersum „Warcrafta"Chociaż od lat na popularności zyskują elektroniczne aplikacje do planowania, tradycyjne kalendarze nadal mają rzesze zwolenników na podobnej zasadzie, jak fizycznie istniejące książki z pięknymi grafikami i pachnące drukiem często wygrywają z e-bookami. Niewątpliwą zaletą wersji papierowej kalendarza, zwłaszcza wydanej z dbałością o szczegóły, są walory estetyczne. Dzięki temu oprócz spełniania roli czysto organizacyjnej taki kalendarz stanowić może również ozdobę pomieszczenia, w którym zawiśnie. Atrakcyjny wygląd z praktyczną formą łączy przepięknie ilustrowany oficjalny kalendarz z grafikami z gry World of Warcraft, który właśnie Wam prezentujemy. Będzie on nie tylko perełką w kolekcjach fanów uniwersum WoW-a, ale ucieszy oko wszystkich wielbicieli fantastyki.

Oprócz tego, że charakteryzuje się dopracowaną wizualnie szatą graficzną, kalendarz zawiera także specjalną niespodziankę dla zapalonych graczy World of Warcraft. Poza tym, że informuje o tradycyjnych świętach, tak jak klasyczne wersje kalendarzy, ten przygotowany przez nas przypomina również o licznych uroczystościach wywodzących się z samej gry. Nie jest tajemnicą, że World of Warcraft od początku swego istnienia czerpie pełnymi garściami z dorobku różnych kultur – dowodem tego są m.in. święta wzorowane na tych istniejących w realnym świecie. Zimowa Uczta to bez wątpienia odpowiednik Bożego Narodzenia, a Dziecięcy Tydzień nawiązuje do dobrze nam znanego Dnia Dziecka.

Świątecznym okresom w World of Warcraft towarzyszą nie tylko okazjonalne zmiany wystrojów miast, ale przede wszystkim możliwość zdobycia unikatowych nagród, do których należą rzadkie wierzchowce, stroje lub szczególne osiągnięcia. Mimo że zamieszczony w grze kalendarz przypomina o nadchodzących obchodach, w natłoku innych zadań (zwłaszcza w obliczu niedawnej premiery dodatku Shadowlands) łatwo je przeoczyć. W takim przypadku jedynym wyjściem jest czekanie kolejny rok na ponowną szansę ich zdobycia. Co prawda nasz kalendarz nie ułatwi uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach, ale wisząc na ścianie w domu lub pracy, na pewno pomoże w zapamiętaniu ich dat i pozwoli zaplanować czas na grę.

Niespodzianka dla fanów uniwersum „Warcrafta"

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu