„(Nie)długo i szczęśliwie” niebawem na platformach streamingowych

(Nie)długo i szczęśliwie – najnowszy film twórców Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – trafi na platformy streamingowe już 27 maja.

Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, VOD.pl, Rakuten TV, Chili, Cineman, TVP VOD, Playnow.pl, Polsat Box Go, Mojeekino, E-kino Pod Baranami oraz Nowehoryzonty.pl

Bohaterami filmu (Nie)długo i szczęśliwie są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?

Reżyserem filmu jest Paolo Costella, jeden ze współscenarzystów Dobrze się kłamie…. Scenariusz napisał razem z Paolo Genovesem, reżyserem Dobrze się kłamie… oraz
z Antonellą Lattanzi. W rolach głównych występują: Claudia Gerini, Filippo Nigro, Carolina Crescentini oraz Fabio Volo.

Komediodramat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to jeden z największych włoskich hitów ostatnich lat. Szacuje się, że oryginalny film i jego kilka międzynarodowych remake’ów zarobiły w kinach na całym świecie 270 milionów dolarów.

Źródłonota prasowa
GrafikaBest Film
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu