„News of the World” – Tom Hanks w nowym zwiastunie!

Universal Pictures wydało nowy zwiastun dramatu News of the World z Tomem Hanksem w roli głównej, który trafi do kin w te Święta Bożego Narodzenia.

News of the World to kolejny projekt filmowy Hanksa i reżysera Paula Greengrassa. Panowie wcześniej spotkali się już na planie produkcji Kapitan Phillips. Ich nadchodząca produkcja to adaptacja powieści Paulette Giles. W westernie oprócz Toma Hanksa i Heleny Zengel wystąpią również: Michael Covino, Fred Hechinger, Neil Sandilands, Thomas Francis Murphy, Mare Winningham, Elizabeth Marvel oraz Chukwudi Iwuji.

Literacki oryginał dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej i opowiada historię mężczyzny, który podróżuje z miasta do miasta w Teksasie ogłaszając ludziom lokalne wiadomości. Pewnego razu główny bohater zostaje wynajęty, aby pomóc przetransportować pewną sierotę do San Antonio, której rodzice zostali zabici przez indiańskie plemię. Podczas wędrówki przez niebezpieczne terytoria rozwija się między nimi bliska więź, a dodatkowo mężczyzna odkrywa, że krewni dziewczyny, do których mają zaprowadzić, mają wobec niej złe zamiary.

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu