Netflix zapowiada kolejne anime na swojej platformie

Netflixowy Geeked Week trwa w najlepsze! Od poniedziałku fani zalewani są zapowiedziami nowych sezonów ulubionych seriali oraz filmów – zarówno tych produkowanych na zlecenie platformy, jak i udostępnianych w niej na podstawie licencji. Wczoraj zaprezentowano kilka pozycji, które mogą zainteresować fanów anime.

Anime jest na Netflixie obecne od dawna, w ofercie znaleźć można takie perełki jak Boku no Hero Academia, Blue ExorcistSword Art Online, Neon Genesis Evangelion Death Note. Platforma odpowiada także za produkcję, m.in. Castlevanii, Yasuke, Seven Deadly Sins oraz Yakuzy w fartuszku (który miał swoją premierę całkiem niedawno). Jakie pozycje dołączą do tej oferty niebawem?

Netflix zapowiedział trzy nowe, produkowane przez siebie anime:

  • Horror w kosmosie, Exception, którego akcja ma rozgrywać się w dalekiej przyszłości, kiedy ludzkość zmuszona jest do opuszczenia Ziemi i terraformacji nowych planet. Za projekt postaci odpowiedzialny ma być Yoshitaka Amano, który projektował bohaterów, m.in. serii gier Final Fantasy.
  • Film Make My Day, którego akcja rozgrywać ma się na planecie skutej lodem, spod której powierzchni wyjdą potwory wrogo nastawione do mieszkańców. Produkcja będzie adaptacją historii napisanej przez Yasuo Ohtagakiego, który stworzył, m.in. mangę Mobile Suit Gundam Thunderbolt.
  • Film Bright: Samurai Soul, promowany jako spin-off filmu Bright z 2017 roku, z Willem Smithem i Joelem Edgertonem w rolach głównych. Animacja opowiadać będzie o wspólnej podróży ronina, Izo, oraz orka, Raidena.

Oprócz powyższych, na platformie mają pojawić się następujące tytuły (daty dotyczą amerykańskiego rynku i pozostają orientacyjne, mogą ulec zmianie):

  • 18 czerwca: filmy z uniwersum Mobile Suit Gundam: Mobile Suit Gundam Char’s Counterattack, Mobile Suit Gundam I, Mobile Suit Gundam II: Soldiers of Sorrow, Mobile Suit Gundam III: Encounters in Space,
  • 1 lipca: film Mobile Suit Gundam Hathaway,
  • 9 sierpnia: seria Shaman King – tegoroczny remake kultowego, także w Polsce, anime,
  • 26 sierpnia: seria Edens Zero.

Zainteresowały Was nowe propozycje Netflixa?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu