Netflix udostępnił zwiastun serialu „Otwórz oczy”

Pamiętasz kim jesteś? Netflix udostępnił zwiastun serialu Otwórz oczy. Premiera już 25 sierpnia 2021 roku.

Premiera serialu Otwórz oczy już 25 sierpnia 2021 roku. Netflix udostępnił zwiastun nowej produkcji oryginalnej dla młodych widzów.

Otwórz oczy to serial Netflix dla młodych widzów. Dramat psychologiczny z elementami science-fiction jest oparty na książce Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka.

Maria Wawreniuk jako Julia – w roli głównej debiutująca na ekranie młoda aktorka. Julka w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji.

Ignacy Liss jako Adam – przewodnik Julii po ośrodku Druga Szansa.

W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

O serialu:
Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Liczba odcinków: 6
Premiera: 25 sierpnia 2021
Produkcja: MediaBrigade

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu