Netflix pracuje nad aktorskim serialem „Assassin’s Creed”

Jedna z najsłynniejszych serii gier Ubisoftu, Assassin’s Creed, doczeka się serialu w wersji aktorskiej. Netflix już zapowiedział rozpoczęcie projektu.

Mimo że film z Michaelem Fassbenderem nie był hitem i na tym kinowa seria się skończyła, Netflix postanowił połączyć siły z Ubisoftem i stworzyć swój obraz. Producentami wykonawczymi zostali pracujący dla growego studia Jason Altman i Danielle Kreinik. Poniżej możecie zobaczyć logo:

Dzięki nakręceniu historii na podstawie Assassin’s Creed w formie serialu, twórcy będą mieli możliwość skupić się nie tylko na jednej opowieści, ale na wielu wątkach. Na chwilę obecną nie ujawniono dokładnych szczegółów produkcji, wiemy jednak, że Netflix planuje również stworzyć obrazy animowane w tym uniwersum.

ŹródłoScreencrush
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu