Netflix potwierdza drugi sezon „Łasucha”

Netflix potwierdził drugi sezon serialu Łasuch składającego się z ośmiu godzinnych odcinków.

Funkcje producenta wykonawczego, scenarzysty, reżysera i showrunnera w drugim sezonie Łasucha będzie pełnił Jim Mickle. Mickle mówi o kontynuacji:

„To było zarówno ekscytujące jak i chwytające za serce móc doświadczyć tego, jak ludzie na całym świecie zakochiwali się w naszym pół chłopcu, pół jeleniu. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, kontynuując naszą współpracę z Netflix i dalej podążając za Gusem i jego przyjaciółmi w ich niezwykłej podróży”.

Oprócz Mickle’a, Team Downey – Susan Downey, Robert Downey Jr. i Amanda Burrell – oraz Linda Moran powrócą jako producenci wykonawczy. Evan Moore z Team Downey także ponownie będzie producentem serialu. Dodatkowo jako współproducentka wykonawcza w drugim sezonie pojawi się Oanh Ly (Chilling Adventures of Sabrina).

Serial Łasuch został oparty na serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire. Akcja toczy się w świecie, którym zatrzęsła Wielka Zapaść, doprowadzająca w tajemniczy sposób do powstania hybrydowego gatunku – dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus (Christian Convery) – pół chłopiec, pół jeleń – przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu