Netflix planuje sequel „Red Notice”

Po udanym zeszłorocznym debiucie Red Notice Netflix jest obecnie na wczesnym etapie negocjacji z Ryanem Reynoldsem, Dwayne Johnson i Gal Gadot dotyczących potencjalnego kręcenia dwóch sequeli.

Komedia akcji z thrillerem i motywem napadu, którego głównym wątkiem jest gra między Dwaynem Johnsonem (Black Adam), Gal Gadot (Wonder Woman) i Ryanem Reynoldsem (Deadpool) od czasu premiery stała się najczęściej oglądanym filmem Netflix z ponad 200 milionami godzin transmisji strumieniowej w ciągu pierwszych 28 dni.

Netflix ma nadzieję rozpocząć produkcję na początku przyszłego roku. Jednak rozpoczęcie produkcji nadal zależałoby od już wypełnionych harmonogramów trzech gwiazd, z których każdy pracuje nad własnymi indywidualnymi projektami (Deadpool 3 Reynolds, Wonder Woman 3 Gadot i Black Adam Johnson).

Rawson Marshall Thurber już zaczął pisać sequel. Oprócz wiodącego trio w produkcji mają też pojawić się nowe postacie, aby stworzyć serię filmów o napadach podobny do serii Ocean’s Eleven.

Sequele Red Notice będą ponownie produkowane przez Johnsona, Hirama Garcię i Dany Garcia. Scott Sheldon z Flynn Pictures ma też zostać producentem wykonawczym.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu