Nemesis powraca w nowym zwiastunie „Resident Evil 3”

0
Po sukcesie jaki odniosła odświeżona dwójka, powrót Nemesis w remake’u Resident Evil 3 był nieunikniony.

Resident Evil 3 Remake ukaże się już 3 kwietnia na PlayStation 4, Xboksie One oraz Steamie. Od dłuższego czasu mogliśmy sprawdzić jak po tylu latach prezentuje się Jill Valentine, agentka należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S.

Jednak wyobraźnie fanów bardziej rozpalała myśl jak wypadnie charakterystyczny potwór Nemesis. Twórcy obiecują, że w nowej odsłonie będzie on jeszcze bardziej inteligentny i przebiegły.

To brutalne, lecz inteligentne monstrum, używa zaawansowanej i potężnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S.

Wyższa inteligencja i umiejętność posługiwania się bronią tworzą potwora, który może samodzielnie decydować o tym, jak podejść do każdej misji – i jakiej broni użyje do osiągnięcia tych celów. Jakby tego było mało dla Jill, Nemesis posiada również niesamowite zdolności lecznicze, które sprawiają, że pokonanie go jest praktycznie niemożliwe. Bez względu na to, ile razy zaatakujesz Nemesisa, od razu wraca on z macką gotową do uderzenia.

Oprócz tego na najnowszym zwiastunie i galerii zobaczymy takie postacie jak Hunter, Brad Vickers czy Carlos Oliviera. Warto także pamiętać, że 3 kwietnia będzie tak naprawdę premierą dwóch gier ze świata Resident Evil, ponieważ oprócz odrestaurowanej trójki gracze otrzymają dostęp do Resident Evil Resistance. W rzeczywistości będzie to tryb wielooosobowy utrzymany w formacie 4 vs 1.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.