„Narcos: Mexico” – będzie 3. sezon, ale bez ważnego członka obsady

Słodko-gorzkie informacje pojawiły się na temat Narcos: Mexico od Netflixa. Możemy spodziewać się kolejnego sezonu, ale… kogoś w nim zabraknie.

Jak donosi Deadline, będziemy musieli pożegnać się z Diego Luną, wcielającym się w szefa kartelu Felixa Gallardo. Co więcej, zmieni się także showrunner. Erica Newmana zastąpi Carlo Bernard. Newman jednak wciąż pozostanie producentem wykonawczym.

Jestem wdzięczny za te pięć lat przy Narcos i Narcos: Mexico i jestem niezwykle dumny z tego, co ten świetny zespół osiągnął. Carlo Bernard jest pierwszą osobą, z którą rozmawiałem o projekcie ponad dziesięć lat temu i cieszę się, że zostawiam stery trzeciego sezonu Narcos: Mexico w jego rękach.

– mówi Newman.

Mimo że Diego Luny nie zobaczymy już w serialu, powrócą pozostałe postaci, w które wcielają się Scoot McNairy, Jose Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hemosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu