NAOKO i Cartoon Network w barwnej kolekcji „Sisterhood”

0
Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji NAOKO są Bójka, Bajka i Brawurka z kultowej kreskówki Cartoon Network. Dzielne bohaterki i ambasadorki dziewczęcej siły oczarowały projektantki z NAOKO, które stworzyły barwną kolekcję „Sisterhood” z Atomówkami w roli głównej.

  NAOKO już od kilku lat zyskuje popularność wśród kobiet. Oryginalne wzory, kolorowe nadruki, ciekawe formy i niesztampowe kolaboracje – w ten sposób marka wyróżnia się na rynku. W asortymencie sklepu najczęściej znaleźć można barwne kurtki, sukienki i ciepłe, wygodne bluzy.

NAOKO i Cartoon Network w barwnej kolekcji „Sisterhood”NAOKO i Cartoon Network w barwnej kolekcji „Sisterhood”NAOKO i Cartoon Network w barwnej kolekcji „Sisterhood”

Kolekcja „Sisterhood” w pełni oddaje nie tylko styl i charakter marki NAOKO, ale wprowadza także nowe elementy. W projektach dominują odważne wzory, mocne kolory i niebanalne połączenia z motywami najodważniejszego trio superbohaterek z Cartoon Network. Bójka, Bajka i Brawurka, które każdego dnia ratują świat i dobrze wiedzą co znaczy siła sióstr, stały się inspiracją dla stworzenia najnowszej kolekcji. A grupa Naokogirls jak jeszcze nigdy wcześniej, zjednoczyła się, by pokazać spójny efekt synergii superdziewczyn.

W kolekcji, inspirowanej Atomówkami znaleźć można dwukolorowe ekstrawaganckie płaszcze, które same w sobie stanowią główny i przyciągający oko element codziennej stylizacji, a także kurtki i spodnie idealne na jesienne przygody za miastem. Nie brakuje też bestsellerowych bluz NAOKO i t-shirtów w zupełnie nowej – atomówkowej odsłonie.

Podejmij wyzwanie i koniecznie sprawdź kolekcję “Sisterhood” dostępną na stronie NAOKO.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.