„Nancy Drew” – drugi sezon z trailerem

The CW wypuściło pierwszy trailer nadchodzącego drugiego sezonu serialu Nancy Drew.

W pierwszej serii Nancy to genialna nastoletnia detektywka, rozwiązująca tajemnicze sprawy w swoim rodzinnym mieście. Pewnego dnia śmierć matki bohaterki krzyżuje jej plany związane ze studiami. Rozbita Nancy zabiera się za zagadki kryminalne, skreślając dni do ponownego aplikowania na wymarzoną uczelnię. Ale gdy znana osoba zostaje zamordowana, dziewczyna staje się główną podejrzaną, razem z grupą innych nastolatków. Cała piątka musi połączyć siły, bo oczyścić swoje nazwiska.

W nowym sezonie Nancy wejdzie w konflikt z ojcem. Zacznie być także nawiedzana przez nadnaturalną postać i odkryje, że obecna zbrodnia jest powiązana z nierozwiązanym morderstwem tamtejszej dziewczynki. Nie wiadomo czy duch chce pomóc, ale obojętnie, jakie ma zamiary, Nancy i tak ujawni sekrety zarówno tych żyjących, jak i martwych.

Premierę drugiego sezonu Nancy Drew zaplanowano na 20 stycznia 2021 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu