Najnowszy trailer „All the Light We Cannot See”

Podczas trwania Tudum swoją premierę miał najnowszy zwiastun All the Light We Cannot See, nadchodzącej serii Netflixa opowiadający historię osadzoną w czasach II Wojny Światowej. Serial jest ekranizacją książki o tym samym tytule autorstwa Anthonego Doerra. 

Składająca się z czterech odcinków seria All The Light We Cannot See została wyreżyserowana przez Shawna Levy’ego. Wystąpią w niej Louis Hofmann, zdobywca nagrody Emmy i nominowany do Oscara Mark Ruffalo, Lars Eidinger, zdobywca Złotego Globu i nominowany do nagrody Emmy Hugh Laurie oraz Marion Bailey oraz aktorki Aria Mia Loberti i Nell Sutton.

O czym opowiadać będzie All the Light We Cannot See? W streszczeniu czytamy:

„to historia Marie-Laure, niewidomej francuskiej dziewczynki i jej ojca Daniela Le Blanca, którzy uciekają z okupowanego przez Niemców Paryża z legendarnym diamentem, dbając aby nie wpadł w ręce nazistów, Nieustannie ścigani przez okrutnego gestapowca chcącego posiąść kamień dla własnych egoistycznych celów. Marie-Laure i Daniel wkrótce znajdują schronienie w St. Malo, gdzie zamieszkają u samotnego wuja nadającego potajemne audycje radiowe. Jednak tutaj, w tym niegdyś idyllicznym nadmorskim mieście, ścieżka Marie-Laure nieuchronnie zderza się z najbardziej nieprawdopodobną z pokrewnych dusz: Wernerem. błyskotliwym nastolatkiem zwerbowanym przez reżim Hitlera do śledzenia tego typu nielegalnych programów. jednak losy tej dwójki już kiedyś się splotły, a wiara w ludzkość i nadzieja dziewczyny ma na chłopaka ogromny wpływ”.

Premierę zaplanowano na 2 listopada 2023 roku.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu