Mystic Festival 2021 – znamy nową lokalizację, datę oraz headlinera!

0
Jak dobrze wiemy, wszystkie tegoroczne festiwale muzyczne zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Po fali smutnych wiadomości, w szczególności dla fanów koncertów – nadeszła pora na pierwsze promienie słońca. Pierwsze dobre wieści właśnie ujrzały światło dzienne.

Jak podaje organizator – Mystic Festival odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 na terenie Gdańskiej Stoczni. Warto przypomnieć, że dwie poprzednie edycje tegoż wydarzenia miały miejsce w Krakowie.

Poza tym, organizator poinformował, że pierwszym zespołem, który miał wystąpić podczas tegorocznej edycji festiwalu jako headliner, a który potwierdził już swoją obecność za rok, jest pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół Judas Priest. Ich występ będzie zasługiwał na szczególną uwagę – będzie to jeden z koncertów w ramach jubileuszowej trasy z okazji pięćdziesięciolecia “Bogów Metalu”.

Nie wiadomo jeszcze, które z zespołów ogłoszonych na Mystic Festival 2020 potwierdzą swoją obecność w roku 2021 – na te wieści będzie nam dane jeszcze poczekać.
Warto przypomnieć, że tegoroczną edycję miały zasilić zespoły takie jak: Gojira, Mercyful Fate, Accept, Sepultura, Obituary, Mgła czy też Katatonia.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.