Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Zenek”!

6
31 stycznia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film Zenek opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia. Zenek wejdzie na ekrany 14 lutego br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na stronie Multikina oraz w aplikacji mobilnej.

Film Zenek to z jednej strony paradokument, a z drugiej obraz minionej epoki. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą historię chłopaka z podlaskiej wsi Gredele, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął on niebywały sukces dając jednocześnie radość milionom rodaków. Teledysk do utworu Przez twe oczy zielone odniósł ogromny sukces przekraczając próg 175 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

@Multikino

Zenek Martyniuk to król muzyki, której nazwę sam wymyślił. Widzowie usłyszą w sali kinowej disco polo, ale także wiele innych dyskotekowych hitów. W roli muzyka wystąpią: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Film Zenek będzie miał premierę 14 lutego br. Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 14-16 lutego 2020 roku. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu Zenek są wyłączone z rezerwacji.

6 komentarzy

  1. MAM !!! nie dziwie sie ze robia przedsprzedaz, zainteresowanie jest mega duze , zwlaszcza ze film sie pojawia w walentynki, a to pewny przepis na udany wieczor

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.