Multikino organizuje Zimowe Ferie. Bilety w niższej cenie

0
Multikino zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 13 do 26 stycznia 2020 r. na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie! Widzowie za bilety na filmy 2D przez cały tydzień zapłacą 14,90 zł!

Wizyta w kinie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny – szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Multikina znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu – i to niezależnie od wieku! A to wszystko z biletami, które mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w Urwisie dzieci poznają przygody psiego łobuza, a w Tajnych i fajnych wejdą do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin powróci także rozmawiający ze zwierzętami Doktor Dolittle. W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Do końca ferii najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć także animowane i pełne szalonych przygód filmy takie jak Śnieżka i fantastyczna siódemka (premiera: 27.01.2020r.) oraz hity z końca 2019 roku: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie oraz Jumanji: Następny poziom. W te ferie nikt w Multikinie nudzić się nie będzie!

Plakat akcji Zimowe Ferie w Multikinie

Dodatkowo posiadacze karty Rodzina do kina mogą kupować barowe zestawy z 20% zniżką. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis.

Bilety na seanse filmowe można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.