„Mroczne materie” – zwiastun drugiego sezonu i wideo zza kulis

HBO opublikowało nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Mroczne materie, a także wideo zza kulis. Uwaga na ewentualne spoilery!

W nowej odsłonie serii Lord Asriel (w tej roli James McAvoy) otworzył most do innego świata. Lyra (Dafne Keen), poruszona śmiercią bliskiej jej osoby, udaje się za Asrielem w nieznane. W dziwnym i tajemniczym opuszczonym mieście spotyka ona Willa (Amir Wilson) – chłopca z jej świata, który także ucieka przed skomplikowaną przeszłością. Bohaterowie zdadzą sobie sprawę, że ich przeznaczenie związane jest z powrotem Willa do ojca. W międzyczasie Pani Coulter (Ruth Wilson) szuka Lyry i jest zdeterminowana, by sprowadzić ją do domu za wszelką cenę.

W Mrocznych materiach ponownie zobaczymy Dafne Keen w głównej roli, Ruth Wilson, Amiera Wilsona, Ariyon Bakare, Andrew Scotta, Willa Keena i Lina-Manuela Mirandę. Dołączą do nich Terence Stamp, Jade Anouka i Simon Kirby.

Serial powróci w poniedziałek, 16 listopada, na HBO i HBO Max.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu