„Mr. Corman” – Joseph Gordon-Levitt w zwiastunie nowej serii Apple TV+

Nadchodzący serial Mr. Corman od Apple TV+ doczekał się zwiastuna. W produkcji wystąpi Joseph Gordon-Levitt.

Fabuła serialu śledzi losy Josha Cormana – artysty z zamiłowania, ale nie z zawodu. Kariera muzyczna bohatera nie wypaliła, a on uczy piątoklasistów w publicznej szkole w San Fernando Valley. Jego była narzeczona, Megan, wyprowadziła się, a szkolny kumpel – Victor – wprowadził. Bohater wie, że ma sporo powodów, by czuć się wdzięcznym, mimo to jednak zmaga się z lękiem, samotnością i dręczącym go uczuciem, że jest nic nie wartą osobą.

Mrocznie zabawny, dziwacznie piękny i głęboko poruszający serial przemawia głosem pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków: bogatych z dobrymi intencjami, biednych z kredytami ciążącymi nad głowami, i tych pragnących być prawdziwymi dorosłymi, zanim umrą.

Dziesięcioodcinkowy Mr. Corman zadebiutuje 6 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
GrafikaApple.com
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu