„Mortal Shell” z tajemniczym zwiastunem filmowym „Narodziny Salomona”

Aby uczcić przybycie, deweloper Cold Symmetry i wydawca Playstack ujawniają dziś zapadający w pamięć film zatytułowany „Narodziny Salomona”, stworzony przez reżysera Alessandro Paccianiego, który ma na swoim koncie zwiastun filmu Dark Souls 2 i zwiastun akcji na żywo dla PUBG.

Według twórców przedstawia on wydarzenia, które miały miejsce wcześniej na osi czasu Mortal Shell niż główna historia. Widzowie są świadkami kataklizmu w Siedzibie Nieskończoności, zanim zobaczą muszlę znaną jako powstanie Salomona.

„ Chcieliśmy pokazać trochę więcej Solomona ” – powiedzieli czterej współzałożyciele Cold Symmetry – Andrew McLennan-Murray, Anton Gonzalez, Dmitry Parkin i Vitaly Bulgarov – we wspólnym oświadczeniu. „ Jego narodziny to punkt zwrotny w historii świata, dlatego wypowiedzenie gry wraz z krótkim opisem tego wydarzenia wydawało się stosowne ”.

Aktualnie gra dostępna jest w wersji cyfrowej, natomiast fizyczna edycja gry jest w produkcji i ma się ukazać 2 października. Wersja pudełkowa, zawierająca rozkładany plakat i okładkę w miękkiej oprawie, będzie dostępna na PS4, Xbox One oraz PC.

Recenzję gry już niedługo będziecie mogli przeczytać na naszej stronie. ♥

Poniżej premierowy zwiastun:

Prawda, że prezentuje się wyśmienicie?

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu