„Mortal Kombat 11” nie otrzyma kolejnych DLC

Netherrealm Studios — twórcy Mortal Kombat 11 oficjalnie oznajmili, że gra nie otrzyma już żadnych rozszerzeń.

Mortal Kombat 11 zadebiutował 23 kwietnia 2019 r. i wówczas Netherrealm Studios obiecało, że będzie to najdłużej wspierana gra studia. I tak faktycznie było, ponieważ najnowsza bijatyka otrzymywała kolejne dodatki przez 2 lata, z czego największym i najważniejszym rozszerzeniem było fabularne DLC — Mortal Kombat 11: Aftermath, którego recenzja znajduje się na portalu.

Następnie studio skupiło się na ulepszeniu gry dla konsol nowej generacji i zebraniu wszystkich nowości w jeden pakiet Mortal Kombat 11 Ultimate, dodając przy tym jeszcze kilku wojowników i zestaw skórek nawiązujący do oryginalnego filmu z 1995 r.

Jednak na tym kończy się wsparcie dla gry, ponieważ deweloperzy za pośrednictwem Twittera ogłosili, że od teraz całkowicie skupiają się na nowym projekcie. Aktualnie nie zdradzono co to będzie, lecz od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o możliwości stworzenia bijatyki w świecie Marvela.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu