„Moon Knight” – znamy datę premiery nowego serialu Marvela?

Jak donoszą źródła, pojawiła się data premiery niezwykle oczekiwanego serialu Moon Knight od Disney+. Prawdopodobnie zadebiutuje on wcześniej niż zakładano.

UWAGA! Poniższe informacje nie są oficjalnie potwierdzone.

W sieci pojawiają się informacje, iż Moon Knight będzie pierwszym serialem z MCU, który zadebiutuje w 2022 roku. Według źródeł, premiera odbędzie się na platformie już 30 marca. Oczywiście należy podchodzić do tych rewelacji z dużym dystansem, jednak gdyby informacje okazały się prawdziwe, finał wydarzeń serii nastąpiłby tuż przed drugą częścią Doctor Strange.

Źródła donoszą także, iż pierwszy oficjalny zwiastun „jest już niedaleko” i zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że w Moon Knight, w głównej roli Marca Spectora, zobaczymy laureata Złotego Globu Oscara Isaaca, którego wcześniej mogliśmy podziwiać w produkcjach takich jak Gwiezdne wojny czy Diuna. W obsadzie są także nominowany do Oscara Ethan Hawke, jak również Gaspard Ulliel i May Calamawy.

>> Polecamy: Dużo spojrzeń. „Diuna” – recenzja filmu <<

Scenariusz do serii napisał Jeremy Slater, odpowiedzialny za The Umbrella Academy, a reżyserią zajęli się Mohamed Diab oraz duet Justin Benson i Aaron Moorhead.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu