„Monster: The Jeffrey Dahmer Story” – Evan Peters w zwiastunie true crime

Netflix opublikował kolejny oficjalny zwiastun serialu limitowanego Monster: The Jeffrey Dahmer Story, w którym główną rolę zagra znany z X-Men i American Horror Story Evan Peters.

Wideo rzuca światło na uprzywilejowanie białych mężczyzn i rasizm. Pokazuje także, jak Jeffrey Dahmer miał możliwość mordowania przez długi czas, ponieważ władze zawsze puszczały mężczyznę wolno, mimo ostrzeżeń czarnoskórych sąsiadów i ofiar, którym udało się uciec.

Warto wspomnieć, że Jeffrey Dahmer to seryjny morderca, który w latach 1978-1991 pozbawił życia siedemnaście niewinnych ludzi. Serial ujawnia te okropne zbrodnie, skupiając się na ofiarach i społeczności dotkniętych rasizmem systemowym i porażkami wymiaru sprawiedliwości, które pozwoliły jednemu z najbardziej znanych zabójców kontynuować swój morderczy szał, na widoku, przez ponad dekadę.

W roli Dahmera wystąpi Evan Peters, w obsadzie natomiast są także laureat Oscara Richard Jenkins, Niecy Nash, Penelope Ann Miller, Shaun J. Brown i Colin Ford.

Monster: The Jeffrey Dahmer Story zadebiutuje na Netflixie 21 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu