„Monster Hunter” – nowy zwiastun i kolejne potwory

W sieci pojawił się nowy, międzynarodowy zwiastun zbliżającej się adaptacji Monster Hunter firmy Sony Pictures, zawierający nowe materiały filmowe, które podkreślają między innymi współpracę między postaciami Milli Jovovich i Tony’ego Jaa. Film trafi do kin w środę, 30 grudnia 2020 roku.

Film skupia się na porucznik Artemis (Milla Jovovich), która dowodzi elitarną grupą wojskową. Żołnierze wpadają w burzę piaskową i zostają przeniesieni do strefy opanowanej przez potwory, a ich zadaniem będzie zamknięcie portalu, tak by na Ziemię nie przedostały się już żadne monstra. Towarzyszyć będzie im tajemniczy Łowca (Tony Jaa). Monster Hunter  to napakowany efektami specjalnymi film fantasy, luźno oparty na serii gier pod tym samym tytułem.

Za reżyserię odpowiada Paul W.S. Andrerson. W pozostałych rolach wystąpią: Ron Perlman, T.I.Harris, Diego Boneta, Meagan Good i Josh Helman.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu