„Mnemosyne” Filip Chrzuszcz, Paulina Jaklik – zapowiedź komiksu

Już 5 czerwca ukaże się nowość od Wydawnictwa Granda. Czas na Mnemosyne! O czym opowiada komiks?

„Mnemosyne” Filip Chrzuszcz, Paulina Jaklik – zapowiedź komiksuJak to możliwe, że śmierć pewnej rodziny zapoczątkowała niefortunny ciąg zdarzeń, prowadzący do upadku ludzkości? A w dodatku wszystko zaczęło się od niepozornego zwarcia w podmiejskiej fabryce… Pierwszy tom Opowieści z Zi to preludium do serii będącej współczesną reinterpretacją antycznych historii, które dla debiutujących autorów są jedynie punktem wyjścia.

Opowieści z Zi są serią wydawniczą, obejmującą łącznie trzy osobne historie, dziejące się w jednym uniwersum. Każda z nich zamyka się w 2–3 oddzielnych tomach. Elementem wspólnym wspomnianego uniwersum jest coraz bardziej uwidaczniające się przemijanie greckich bogów, którzy swe poczucie beznadziei i braku sensu mniej lub bardziej przypadkowo przelewają na ludzkość. Każda z historii odnosi się do konkretnej postaci, znanej z fantastycznych opowieści antycznych.

Tytuł: Mnemosyne

Seria: Opowieści z Zi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Granda

Scenariusz: Filip Chrzuszcz

Rysunki: Paulina Jaklik

Strony: 120 (kolor)

Oprawa: miękka

Format: 164x234mm

ISBN: 978-83-959845-1-8

Cena okładkowa: 44,90 zł

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu