„Miłość, śmierć i roboty” – zwiastun i data premiery trzeciego sezonu

Miłość, śmierć i roboty to antologia animacji, która debiutowała na Netflixie w 2019 roku i spotkała się z raczej ciepłym przyjęciem. Rok 2021 przyniósł nam nowe odcinki, ale to jeszcze nie koniec!

Miłość, śmierć i roboty (znane także pod angielskim tytułem: Love death + robots) to bardzo ciekawy projekt, w którego realizację zaangażowało się wiele studiów animacji z całego świata. Twórcy otrzymali na pozór proste zadanie: opowiedzieć historię nawiązującą do wszystkich trzech członów tytułu serii. Seans udowadnia, na jak wiele sposobów można je interpretować.

Najnowszy zwiastun potwierdza, że już niebawem ukaże się trzeci „sezon”. Promocyjne wideo nie zdradza zbyt wiele, wykorzystując przede wszystkim urywki już opublikowanych odcinków. Potwierdza jednak datę premiery kolejnych epizodów: ukażą się one już 20 maja 2022 roku.

Planujecie seans?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu