Millie Bobby Brown wystąpi w nowym filmie od Netflixa

Jedną z ostatnich ról Millie Bobby Brown jest ta Enoli Holmes – siostry znanego detektywa Sherlocka Holmesa. Netflix postanowił nakręcić ekranizację książki Nancy Springer opowiadającej o szalonych perypetiach młodej protagonistki. Cykl liczy sobie kilka tomów, obecnie mogliśmy obejrzeć jeden film. Czy powstaną kolejne? Czas pokaże.

Wiadomo jednak, że Millie nie kończy swojej przygody z Netflixem. I nie chodzi o serial Stranger Things, a o całkiem nową produkcję, w której aktorka zagra główną rolę. Millie pojawi się w filmie fantasy pod tytułem Damsel. Aktorka zagra w nim księżniczkę Elodie.

To właśnie młoda władczyni będzie główną bohaterką opowieści. Życie księżniczki wcale nie jest łatwe. Czeka ją aranżowany ślub z synem króla wrogiego państwa – księciem Henrym. Jednak nie to jest najgorsze. Okazuje się, że wrogie królestwo ma pewien zwyczaj – oddaje księżniczki smokowi na pożarcie.

Reżyserią filmu zajmie się Juan Carlos Fresnadillo, scenariuszem Dan Mazeau. Nie podano jeszcze daty premiery obrazu.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu